jZ5zOahzis_big.jpeg logo lhois.jpeg logo nck - Kopia.jpeg Tygodnik Ziemi Opolskiej - Patronat Medialny.jpeg

ROBIMY FILM!

Robimy Film.jpeg 

Robimy film” Sebastiana Stanika z Nakła -  młodzi ludzie pod okiem reżysera napiszą scenariusz i wyprodukują etiudę filmową o problemach miejscowej młodzieży. W filmie wykorzystana zostanie muzyka zespołów działających na terenie gminy. Do obsady zostaną zaproszeni mieszkańcy: dzieci, młodzież i dorośli. Efekt pracy zespołu obejrzy publiczność podczas uroczystej premiery.

 • ROBIMY FILM - TARNÓW OPOLSKI

  01_NCK_DK_2016_klr.jpeg  Nie było wprawdzie czerwonego dywanu i ścianki, ale była owacja i słowa zachwytu po premierowej emisji filmu „Mecz”. Obraz został zrealizowany jako inicjatywa lokalna „Robimy film!” będąca elementem  projektu „ Kultura lokalna – aktywacja!” , który niedługo zostanie zakończony w Gminnym Ośrodku Kultury. Projekt jest wspófinansowany  przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu   Domu Kultury Inicjatywy lokalne.     

  Data publikacji: 07-11-2016 14:38
 • ROBIMY FILM! PIERWSZY KLAPS

  DSC_0260.jpeg  12 godzin pracy, kamera, świetna ekipa, setki powtórzeń, tysiące ujęć...

  Data publikacji: 18-10-2016 08:45
 • ROBIMY FILM! CASTING

  DSC_0122.jpeg  Z radością przystąpiliśmy do realizacji projektu, a każdy z nas czuł się jak przedstawiciel Columbia Pictures albo 20th Century Fox , a co najmniej Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych w Warszawie.

  Data publikacji: 12-10-2016 14:31
Newsletter
Kalendarz